انسان گرایش اساسی به شناخت الگوها در هر جنبه ای از طبیعت و جهان دارد.آنها از دوران کودکی زیر آسمان شب تعجب می کردند و ساختارها و الگوهای مختلفی را برای پیوستن به ستاره ها ترسیم می کردند.آنها با شناخت هر شب آن الگوها احساس آرامش درونی می کردند.

موسیقی مجموعه ای از نویزهای مختلف است که تناوب را حفظ می کند و یک الگوی صدای ملودیک دوست داشتنی را تشکیل می دهد.از تجربه قبلی ما در تشخیص الگو، هر زمان که به موسیقی گوش می دهیم، الگوی صدای آن را تشخیص می دهیم.مغز ما به سختی می تواند آن را از نویز طبقه بندی کند و به ریتم، تکرار، ملودی ها و آهنگ ها به دلیل تکامل پاسخ دهد.مطالعات تصویربرداری رزونانس مغناطیسی نشان داده است که شبکه های عصبی مغز ما مسئولیت اصلی رمزگشایی ویژگی های مختلف موسیقی را بر عهده دارند. در نتیجه با تسکین درد، استرس و تنش کمک می کند و تسلیم سایه صدای زیبای آن می شویم.

چرا موسیقی مهم است؟

در زیر 3 دلیل را گردآوری کرده ام که چرا موسیقی برای همه مهم است. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا به بررسی دلایل اهمیت موسیقی بپردازیم . همچنین میتوانید با همراهی ما به آرشیو کامل آهنگ های بیس دار عربی دسترسی یابید و از آن لذت ببرید.

1. موسیقی کلید خلاقیت است

چنگال-موسیقی-نت-طراحی

موسیقی ذهن و خلاقیت ما را تقویت می کند.وقتی به یک قطعه موسیقی گوش می دهم، بسته به ماهیت موسیقی، تجسم خاصی از محیط اطراف را تجربه می کنم.انگار داره داستان میگه

به همین معنا، وقتی یک قطعه موسیقی می سازم، نت ها را طوری تنظیم می کنم که انگار داستانی را بدون هیچ کلمه ای روایت می کند.به تخیل ما اجازه می دهد تا به سطح بالاتری برود.گوش دادن و آهنگسازی هر دو نیازمند حداکثر استفاده از مغز است که ما را به سمت موجودی خلاق تر و روشنفکرتر سوق داد.

2. زبان جهان است

موسیقی یک زبان جهانی است.هیچ مرزی برای درک آن وجود ندارد و این شگفت انگیزترین بخش برای من است.من به عنوان یک نوازنده از فرصت همکاری با نوازندگان از نقاط مختلف جهان لذت می برم.اگرچه زبان و فرهنگ گفتاری یکسانی نداریم، اما به معنای موسیقی خودمان با هم همکاری می کنیم.

داشتن ذهنی باز برای برقراری ارتباط با این حس درک مهم است.به نظر می رسد بسیاری از مردم ژانرها و فرهنگ های خاص موسیقی را بدون کاوش دوست ندارند.همه انواع موسیقی برای همه جذاب نیست.اما داشتن ذهن باز همیشه فرصت کشف احتمالات جدید را ایجاد می کند.

3. مردم را دور هم جمع می کند

موسیقی مردم را دور هم جمع می کند

موسیقی نقش حیاتی در اتحاد مردم دارد.هر زمان که کنسرتی ترتیب داده می شود، مردم به تعداد زیادی شرکت می کنند تا با هم بخوانند و برقصند.حتی اگر شعر را درک نکنند، به نظر می رسد که با ضربات حرکت می کنند.ما می بینیم که چگونه مردم بدون شناخت یکدیگر در جشنواره ها و رویدادهای مختلف با موسیقی همراه می شوند و در کنار هم عمل می کنند.

ما آهنگ های زیادی را می بینیم که برای متحد کردن مردم به عنوان یک ملت یا جامعه ساخته شده اند.هر کشوری سرود ملی خود را دارد تامردم خود را به هم متصل کند.

چرا موسیقی به ما احساس خوبی می دهد؟

چرا مردم آلات موسیقی را یاد می گیرند؟

با موسیقی مغز خود را جوان نگه دارید

انواع کتابهای موسیقی

آنچه درباره سایت دانلود آهنگ باید بدانید

فعالیت برای آموزش تمپو در موسیقی

چه نوع موسیقی بهتر عمل می کند؟

موسیقی ,کند ,مردم ,یک ,هم ,های ,می کند ,است که ,کند و ,چرا موسیقی ,می کنند
مشخصات
آخرین جستجو ها