تمپو یکی از بهترین و مهم ترین عناصر موسیقی است که می توانید با هنرجویان خود پوشش دهید. اما وقتی صحبت از آموزش سرعت در دانش آموزان ابتدایی می شود،

بسیاری از افراد خالی می شوند. به همین دلیل است که تصمیم گرفتم برخی از فعالیت های مورد علاقه خودرا برای آموزش تمپو در موسیقیبرای استفاده با هنرجویان به شما ارائه دهم.

تمپو یکی از بهترین و مهم ترین عناصر موسیقی است که می توانید با هنرجویان خود پوشش دهید. اما وقتی صحبت از آموزش سرعت در دانش آموزان ابتدایی می شود،

بسیاری از افراد خالی می شوند. به همین دلیل است که تصمیم گرفتم برخی از فعالیت های مورد علاقه خودرا برای آموزش تمپو در موسیقیبرای استفاده با هنرجویان به شما ارائه دهم.

فعالیت های تمپوی آموزش باید از طریق انواع مختلف یادگیری، از جمله حرکت، تصاویر، خلاقیت و موسیقی واقعی بچرخند!موارد مورد علاقه من عبارتند از:

• بازی مجسمه
  • انتقال به موسیقی کلاسیک

به برنامه های درس تمپو و نکاتی در مورد نحوه آموزش سرعت تغییر ضرب آهنگ نگاه کنید. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا علاوه بر بررسی بازی های مرتبط با آموزش تمپو با دسترسی به آرشیو ما ودانلود آهنگ های شوتی عربی، موسیقی را بگونه ای متفاوت تجربه کنید.

بازی مجسمه

پیشنهاد من برای شروع آموزش در مورد سرعت، بازیی است که از پل رز (معلم میزبان من در آن روزگار) به نام بازی مجسمه یاد گرفتم.

در آن، دستورالعمل ها بسیار ساده شروع می شوند.

دانش آموزان در حالی که شما آن را می نوازید به سمت ضربان طبل قدم می زنند.

هنگامی که درام متوقف می شود، آنها باید یخ بزنند و شکل مجسمه بسازند.

اولین باری که آن را در ابتدای سال بازی می کنیم، فقط روی یک تمپو با یک ضربان ثابت تمرکز می کنم.

من دوست دارم با درخواست از آنها برای ساختن مجسمه هایی با احساسات متفاوت، بعد دیگری به بازی اضافه کنم.

(برای تمرین آگاهی عاطفی نیز عالی است!)

اما با گذشت سال و شروع به معرفی سرعت، بازی مجسمه را کمی تغییر می دهم.

اکنون، سرعت فوق العاده (سریع و آهسته) را اضافه می کنم.

علاوه بر آنچه قبلاً باید انجام می دادند، اکنون باید فعالیت های حرکتی خود را تغییر دهند تا با ضربان در حال تغییر مطابقت داشته باشند!

نکته حرفه ای:مطمئن شوید که انتظارات ایمنی را تنظیم یا تقویت کنید، به خصوص زمانی که با سرعت سریع حرکت می کنید.

انتقال به موسیقی کلاسیک

حرکت یکی از مؤثرترین سبک های یادگیری برای گروه سنی جوان تر است.

این کمک می کند تا انرژی آنها را برای یادگیری مولد مهار کنند.

حرکت همچنین وسیله ای عالی برای دستیابی به انواع اهداف دیگر است، مانند:

• هماهنگی ساختمان
  • بیان را به روش های معنادار توسعه دهید
  • آگاهی از فرم در موسیقی
  • به آنها چیزی بدهید تا انرژی آنها را در حین گوش دادن به موسیقی کلاسیک اشغال کند
  • فعال کردن مناطق بیشتری از مغز

با موسیقی کلاسیک، یک قطعه موسیقی با سرعت تند، سرعت آهسته یا آهنگی که به طور گسترده تغییر می کند انتخاب کنید.

با حرکت، گزینه های زیادی برای شما وجود دارد.

یک بازی حرکت آینه ای انجام دهید که در آن بچه ها با حرکات شما (یا یک رهبر دیگر) مطابقت داشته باشند.

یک بازی انجماد حرکتی را انجام دهید که در آن حرکتی انجام می دهند که با پخش صدا یا دادن سیگنال متوقف می شود.

یا حتی اجازه حرکت و رقص آزاد را بدهید!

نکته حرفه ای:از روسری یا کیسه های لوبیا به عنوان یک تکیه گاه حرکتی برای کمک به کسانی که احساس راحتی نمی کنند فقط بدن خود را حرکت دهند، استفاده کنید.

در اینجا مجموعه ای سریع از نمونه های موسیقی کلاسیک برای آموزش تمپو آورده شده است:

• سرعت سریع:پرواز زنبور عسل اثر ریمسکی-کورساکوف
  • سرعت آهسته:طنز اثر دووراک
  • تغییر تمپو:رقص مجارستانی شماره 5 توسط برامس

بسیاری از کارناوال حیوانات برای این نیز خوب است.

پس تمپو چیست؟

تمپو سرعت ضرب است.

سرعت سریع ضربان های کوچک تری دارد.

سرعت آهسته ضربان های بزرگتری دارد.

من دوست دارم این را با قلب های ساده به دانش آموزانم نشان دهم.

در طول تمرین ضربان ثابت اولیه، من به آنها اشکالی را نشان خواهم داد که نشان دهنده ضرب و نحوه زیبا و یکنواخت بودن اشکال هم اندازه هستند و بنابراین، ضربان ثابت هستند.

برای تمپو، قلب هایی را با اندازه های مختلف نشان می دهم.

آنها هنوز باید یکنواخت و به یک اندازه باشند، اما اندازه آنها از یک سرعت به دیگری تغییر می کند.

پس از نشان دادن آن ها، آهنگی را که به خوبی می شناسند با تمپوهای مختلف نشان داده و اجرا می کنند.

چرا موسیقی به ما احساس خوبی می دهد؟

چرا مردم آلات موسیقی را یاد می گیرند؟

با موسیقی مغز خود را جوان نگه دارید

انواع کتابهای موسیقی

آنچه درباره سایت دانلود آهنگ باید بدانید

فعالیت برای آموزش تمپو در موسیقی

چه نوع موسیقی بهتر عمل می کند؟

های ,سرعت ,تمپو ,موسیقی ,آموزش ,بازی ,است که ,آموزش تمپو ,فعالیت های ,بازی مجسمه ,با هنرجویان ,مطابقت داشته باشند ,مورد علاقه خودرا ,دانش آموزان ابتدایی ,ترین عناصر موسیقی
مشخصات
آخرین جستجو ها